POTRZEBNY PRZEWODNIK PO BERLINIE LUB POCZDAMIE?

Nazywam się Joanna Maria Czupryna i jestem wyłączną autorką tej strony. Serwis Przewodnik-po-Berlinie.pl (dawniej Berlimix.net) jest efektem mojej fascynacji miastem i chęcią podzielenia się praktycznymi informacjami turystycznymi z innymi. Jako przewodnik w latach 2004-2019 oprowadziłam tysiące turystów po Berlinie i Poczdamie .

Zapraszam do Korei

W 2020 roku przeprowadziłam się do Korei Południowej. Pracując jeszcze w Berlinie, zapowiadałam to przez ostatnie trzy lata i stało się. Teraz mogę zaprosić Państwa do Krainy Porannego Spokoju, choć na profesjonalne oprowadzanie trzeba jeszcze chwilę poczekać. O Korei (ale także Niemczech i Irlandii) sporo rozpisuję się na mojej innej stronie Viator Polonicus, na którą zapraszam.

Kto oprowadzi Was po Berlinie 2020

Szukając przewodnika po Berlinie, polecam kontakt z panią Ewą Ziębą. Jest historyczką sztuki, ale spokojnie, ze swojej obszernej wiedzy wyciąga to, co w danym momencie najciekawsze i przydatne. Oprowadza po Muzeum Pergamonu, Galerii Malarstwa (inne państwowe muzea na zapytanie), pałacach i ogrodach w Poczdamie (kocha Poczdam!, ja zresztą też).

Wkrótce pojawią się tutaj oferty spacerów dla indywidualnych Gości, grup autokarowych, trasy tematyczne i więcej szczegółów.

Z Ewą Ziębą można skontaktować się telefonicznie lub przez poniższy formularz

Telefon (niem): +49 1577 4425 388

Wpisz poprawny wynik