JOANNA MARIA CZUPRYNA

To jest kontakt do mnie, czyli autorki strony, jeśli chcesz kontakt do przewodnika po Berlinie zajrzyj tutaj. Ja już niestety nie oprowadzam (czynię rzadkie wyjątki, o czym informuje tutaj na bieżąco).

  Wpisz poprawny wynik

  AKTUALNIE JESTEM

  Przewodnik po Berlinie, Joanna Maria Czupryna

  Joanna Maria Czupryna

  Aktualnie jestem:
  – w Korei Południowej

  Najlepszą formą kontaktu jest e-mail przez formularz kontaktowy lub Facebook.

  W tej chwili nie proponuję oprowadzań po Berlinie, ale możesz skontaktować się z przewodniczką Ewą Ziębą.

  MAM PYTANIE ODNOŚNIE BERLINA, CZY MOŻE MI PANI POMÓC?

  Generalnie, jak zaznaczono poniżej serwis Przewodnik-po-Berlinie.pl jest całkowicie prywatną inicjatywą, niepowiązaną z żadnym oficjalnym serwisem berlińskich instytucji lub firm. Mimo to, otrzymywałam dziesiątki telefonów z zapytaniami o aktualne połączenia kolejowe, prośby zamiany pokoju w hotelu X, czy wręcz nakaz dotarcia do Pana Y, czekającego gdzieś tam, bo „ja nie mogę się do niego dodzwonić”.

  Jeśli wyślą Państwo maila z prośbą o poradę, czy muzeum X będzie ciekawe dla dziecka (i podadzą przy tym jego wiek), albo podeślą plan i zapytają, „czy to nie przesada dla moich starszych wiekiem rodziców?”, jest duża szansa, że odpowiem. Ostatnio otrzymałam wiadomość na FB od pary wybierającej się na cztery dni do Berlina i taką kombinację zakupu biletów i kart rabatowych, że sama się zdziwiłam, jak tanio to wymyślili. Chętnie przedstawię to w przyszłości jako „study case”.

  Nie udzielam porad odnośnie hoteli (udzielałabym, gdybym miała przyjemność nocowania w nich wszystkich). Również ostrożnie podchodzę do restauracji, bo potem słyszę lub czytam, że „coś mało dziczyzny było w tej dziczyźnie”. Generalnie lubię spokój i mam się czym zajmować. Szansa, że zareaguję na facebookowe „ej, robimy wypad z kumplami dzis wieczer, co polecasz” jest również mała.

  Jeśli chcą Państwo tylko odpowiedzi na jakieś pytanie odnośnie berlińskich atrakcji, proszę wysłać maila. Chętnie odpowiem, jeśli leży to w moich kompetencjach i mam akurat czas. Mile widziane sugestie odnośnie tematów postów, bo strona jest w fazie przechodzenia z wersji encyklopedycznej w bardziej życiową i praktyczną.