Polityka prywatności i wyłączenie odpowiedzialności

Polityka prywatności

Administrator strony Przewodnik-po-Berlinie.pl nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników i subskrybentów. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, nie zapisuj się na listę osób otrzymujących informacje przydatne dla pilotów wycieczek i turystów indywidualnych zainteresowanych kierunkami: Berlin, Poczdam, Brandenburgia, Wyspa Tropikalna (w skrócie Newsletter).

Zapisanie się na listę Newsletter wymaga podania w formularzu swojego imienia, adresu e-mail, preferencji oraz województwa. Pola te są obowiązkowe. W każdej chwili istnieje możliwość skasowania swoich danych z listy mailingowej poprzez kliknięcie w odpowiedni link w e-mailu (lub kontakt z administratorem serwisu).

Serwis Przewodnik-po-Berlinie.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumie się informacje odnoszące się bezpośrednio do samego serwisu (zmiany, wewnętrzne, życzenia, komentarze osobiste, być może też informacje o promocjach partnerów, jeśli się takowi pojawią itp.). Administrator Przewodnik-po-Berlinie.pl zastrzega sobie prawo do zmiany Polityki Prywatności, o czym subskrybenci zostaną poinformowani.

Wyłączenie odpowiedzialności

W miarę możliwości Autor/Administrator systematycznie sprawdza aktualność i rzetelność informacji zawartych na stronie www.przewodnik-po-berlinie.pl oraz w Newsletterze, ale nie może tego jednak zagwarantować.

Informacje podawane na stronie Przewodnik-po-Berlinie.pl i w Newsletter nie mogą stanowić podstawy do roszczeń, a Administrator nie przyjmuje odpowiedzialności za szkody wynikające z wykorzystania nieprawidłowych lub przedawnionych informacji zawartych na wymienionych stronach oraz w Newsletterze.

Administrator nie bierze na siebie także odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze.