Zamów przewodnika po Berlinie

POTRZEBNY PRZEWODNIK PO BERLINIE LUB POCZDAMIE?

Nazywam się Joanna Maria Czupryna i jestem wyłączną autorką tej strony. Serwis Przewodnik-po-Berlinie.pl (dawniej Berlimix.net) jest efektem mojej fascynacji miastem i chęcią podzielenia się praktycznymi informacjami turystycznymi z innymi. Jako przewodnik w latach 2004-2019 oprowadziłam tysiące turystów po Berlinie i Poczdamie .

Zapraszam do Korei

W 2020 roku przeprowadziłam się do Korei Południowej. Pracując jeszcze w Berlinie, zapowiadałam to przez ostatnie trzy lata i stało się. Teraz mogę zaprosić Państwa do Krainy Porannego Spokoju, choć na profesjonalne oprowadzanie trzeba jeszcze chwilę poczekać. O Korei (ale także Niemczech i Irlandii) sporo rozpisuję się na mojej innej stronie Viator Polonicus, na którą zapraszam.

Kto oprowadzi Was po Berlinie 2021

Oprowadzania z przewodnikiem nie są możliwe co najmniej do końca lutego 2021 roku.

Szukając przewodnika po Berlinie, polecam kontakt z panią Ewą Ziębą. Jest historyczką sztuki, ale spokojnie, ze swojej obszernej wiedzy wyciąga to, co w danym momencie najciekawsze i przydatne. Oprowadza po Muzeum Pergamonu, Galerii Malarstwa (inne państwowe muzea na zapytanie), pałacach i ogrodach w Poczdamie (kocha Poczdam!, ja zresztą też).

Spacer po Berlinie 3h

Spacer po Berlinie z przewodnikiem, od Placu Aleksandra do Bramy Brandenburskiej (3h)

Po drodze: Plac Aleksandra, Zegar Czasu na Świecie, Wieża Telewizyjna, Fontanna Neptuna, Czerwony Ratusz, Dzielnica Św. Mikołaja, Szprewa, odbudowany pałac miejski (Humboldtforum), Katedra Berlińska, Lustgarten, Wyspa Muzeów, Aleja pod Lipami z historyczną zabudową, dawna Zbrojownia, Pałac Następców Tronu i Pałac Księżniczek, Nowy Odwach, Uniwersytet Humboldtów, Opera Narodowa, Stara Biblioteka, Katedra Św. Jadwigi, Ambasada Federacji Rosyjskiej, budowa Ambasady RP, Hotel Adlon, Plac Paryski, Brama Brandenburska. Wszystkie obiekty z zewnątrz.

Promocja: 90€ za 3 godziny
Ilość osób: max 10
Miejsce rozpoczęcia: Weltzeituhr na Placu Aleksandra (S+U Alexanderplatz)
Miejsce zakończenia: Brama Brandenburska (S+U Brandenburger Tor)

Proponowana wyżej trasa realizowana jest na pieszo. Istnieje możliwość przejazdu dwóch przestanków autobusem (bilety we własnym zakresie można zakupić wcześniej lub podczas zwiedzania z przewodnikiem).

Istnieje możliwość odbioru Gości z umówionego miejsca w Berlinie za dodatkową opłatą.

Kontakt i więcej szczegółów można uzyskać telefonicznie lub mailowo.

Więcej ofert spacerów dla indywidualnych Gości, grup autokarowych, tras tematycznych już wkrótce.

Z Ewą Ziębą można skontaktować się telefonicznie lub przez poniższy formularz

Telefon (niem): +49 1577 4425 388

    Wpisz poprawny wynik