Kempingi i pola namiotowe w Berlinie

Berlin Camping Club ma dwa kempingi, położone nad rzeką Hawelą w dzielnicy Spandau. Blisko kąpielisk, place do zabaw dla dzieci, niedaleko restauracji i sklepów.

Klub Hettler/Lange zarządza dwoma kempingami (zarówno namioty, jak i przyczepy oraz caravany). Jeden z nich położony jest w dzielnicy Spandau, na wysepce, pomiędzy dwoma kanałami. Drugi, na południe od Berlina w miejscowości Kleinmachnow. Latem czynny jest ogródek piwny.

Dwa kempingi (i pola namiotowe) pod zarządem niemieckiego klubu zlokalizowane są w zachodniej części Berlina, nad rzeką Hawelą, w Kladow i Gatow.

Duży kemping i pole namiotowe po wschodniej stronie miasta tuż przy granicy administracyjnej. Plac zabaw dla dzieci, animacje, bogata infrastruktura, blisko jeziora i plaży.

Duże pole namiotowe tylko dla grup. Na uczestników czekają rozstawione namioty wojskowe z łóżkami polowymi, szafkami i ławkami. Sanitariaty i możliwość zamówienia śniadań, obiadów, kolacji. Szeroka oferta dodatkowych posiłków i aktywności. Atrakcyjne położenie niedaleko plaży.

Kemping tylko dla zmotoryzowanych turystów z przyczepą kempingową lub caravanem. Położony na północy Berlina, bezpośredni zjazd z A111. Możliwość nocowania w wynajętych przyczepach, otwarte przez cały rok.

Miejsce dla podróżujących samochodami kempingowymi, parking z możliwością korzystania z sanitariatów. Położony we wschodniej części Berlina, niedaleko stacji S-Bahn Köpenick.

Kemping dla tych, którzy do Berlina przyjeżdżają z własną łodzią czy kajakiem. Na miejscu przystań i wszystkie udogodnienia.

Nocleg w przyczepie kempingowej lub drewnianej chatce w hali, pod dachem? To propozycja raczej dla ciekawskich, szukających oryginalnego wypoczynku, ale z zachowaniem wysokich standardów. Wspólne łazienki, ładnie zrobione “pole kempingowe”, jednak wieczorami głośne, jak to na prawdziwym polu. Wysokie ceny, pojedyncze noclegi od 69 €/osoba.

campingkemping w Berliniepod namiotem w Berliniepole namiotowe w Berlinietanie noclegi w Berlinie
Comments (0)
Add Comment