Online: 5

Wszystko co potrzeba, aby Twój wyjazd był udany!

Jak dotrzeć samolotem do Berlina

Z Warszawy, Gdańska i Krakowa

Bezpośrednie loty z Warszawy, Gdańska i Krakowa są obsługiwane przez linie AIR Berlin. Samoloty lądują na lotnisku Tegel (TXL). AIR Berlin stosuje zróżnicowane ceny w zależności od daty rezerwacji. Kursy ze wszystkich trzech miast odbywają się trzy razy dziennie (weekendy rzadziej). Więcej informacji na stronie AIR BERLIN.

Z Rzeszowa

Od 2 września 2016 irlandzkie linie Low-Cost-Airline Ryanair oferują nowe połączenie z Berlina do Rzeszowa. Loty na tej trasie są dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki - na lotnisko Berlin-Schönefeld (SFX). Oficjalna strona lotniska Rzeszów-Jasionka.

Berlin Brandenburg Airport (BER)

Już kilkakrotnie przesuwano datę otwarcia nowego lotniska Berlin Brandenburg Airport (BER). W 2015 roku padł termin planowanego otwarcia na koniec 2017 roku. Połączenia lotnicze w Berlinie cały czas obsługują dwa porty: Tegel (TXL) i Schönefeld (SFX).

Berlińskie Lotnisko (Berlin Airport) ma bardzo dobrze opracowaną stronę internetową po polsku. Są tam przydatne informacje dla korzystających z połączeń lotniczych z przesiadką lub celem w Berlinie.

Aktualizacja:  31.01.2017
Copyright © 2005-2017 by Viator Polonicus   |  Polityka Prywatności i Wyłączenie Odpowiedzialności
 
stat4u